Marka Kidz Motion powstała z pasji do sportu i zdrowego trybu życia.

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt sportowy, przeznaczony głównie do rekreacji na świeżym powietrzu. Produkty Kidz Motion jakością dorównują tym, oferowanym przez szwajcarskiego lidera sprzętu sportowego. Nasze produkty są nowoczesne i bardzo trwałe. Ich konstrukcja oparta jest na najbardziej progresywnych trendach technologicznych. Spełniają bardzo rygorystyczne normy związane z bezpieczeństwem użytkowania. Wszystkie posiadają certifikaty CE-EN14619  oraz  CE-EN71.

Misją naszej firmy jest rozwijanie aktywności fizycznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Dlaczego?

Bo jesteśmy przekonani, że zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, a warunkiem zdrowia,  życia i rozwoju jest właśnie ruch.

Angażujemy się w wydarzenia lokalne i ogólnopolskie, promujące zdrowy tryb życia, którego ważnym elementem jest aktywność sportowa. Ambicją naszej marki jest inspirować do regularnego ruchu, zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania.

Co nas wyróżnia?

Skupiamy szeroką game produktów związanych z ruchem dzieci, młodzieży, jak i dorosłych w jednym miejscu. Słuchamy naszych klientów, stale monitorujemy rynek, obserwujemy pojawiające sie trendy. Proponujemy najciekawsze i najnowocześniejsze produkty. Dbamy o ich najwyższą jakość oraz odpowiednią cenę.

 

Co jest dla nas najważniejsze?

Twoja satysfakcja!

 

Do aktywnego trybu życia przekonujemy codziennie wiele osób.

 

Z Pasji do sportu, Zespół KidzMotion.