Hulajnoga trójkołowa SYNERGY

* Przed zakupem wybierz kolor produktu zaznaczając odpowiedni kwadrat powyżej.

Opis produktu

HULAJNOGA SYNERGY to wyjątkowy model przeznaczony dla starszych dzieci oraz młodzieży. Wyróżnia się niezwykłą precyzją oraz jakością wykonania. Jako jedna z nielicznych została pokryta powłoką galwaniczną! Cienka metaliczna warstwa na drążku kierowniczym daje niezwykłe wrażenie estetyczne oraz świetnie chroni przez uszkodzeniami. Dla jeszcze większej wytrzymałości podest hulajnogi został wzmocniony listwą z Poliamidu, natomiast reszta elementów została wykonana z wytrzymałego aluminium.

Hulajnoga Synergy to również mocny, nowoczesny design i niezwykle intensywne kolory. Dzieci pokochają hulajnogę za jej bajkowy wygląd, zaś dorośli docenią jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji.

Dla jak największego komfortu i płynności jazdy hulajnoga została wyposażona w wytrzymałe, poliuretanowe koła o średnicy 120 i 100 mm oraz wysokiej jakości łożyska 608Z .

Ta hulajnoga dostosowuje się do każdej sytuacji. Można ją w wygodny sposób dopasować do wysokości użytkownika, przetransportować czy schować do szafy. Dzięki bardzo prostemu mechanizmowi składania złożysz ją w mniej niż 10 sekund.

Hulajnoga Synergy to również bezpieczeństwo. Posiada podwójne tylne koło dzięki czemu jest dużo stabilniejsza oraz gwarantuje skuteczne hamowanie nawet przy zawrotnych prędkościach. Produkt posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym certyfikat EN 14619 określający warunki bezpieczeństwa rolkowego sprzętu sportowego.

Świetnie nadaje się na spacery, zabawy z rówieśnikami czy jako środek transportu do szkoły lub przedszkola. Idealna hulajnoga – Tylko od Kidz Motion!

Synergy-obejrzyj-film.jpg